AKTUALNOŚCI
„Patrzę, czuję, maluję słowem i piórem – inspirowani Olgą Boznańską”
Projekt edukacyjny „Patrzę, czuję, maluję słowem i piórem – inspirowani Olgą Boznańską” realizowany był na lekcjach języka w polskiego w klasach - 5 i 8 szkoły podstawowej oraz klasach Branżowej Szkoły I Stopnia (1g, 2g, 2H, 3 H, 3 Ha) w roku szkolnym 2025/2026 od września do listopada.
,,Ekspresowe andrzejki z Gwiazdami"
19 listopada w OSW w Wyszkowie odbyła się impreza andrzejkowa. Gośćmi specjalnymi były gwiazdy disco-polo: Sylwia Kossakowska i Kordian Cieślik.
Wycieczka do Jury Krakowsko-Częstochowskiej
Uczniowie odwiedzili Częstochowę, Górę Zborów, Jaskinię Głęboką, Górę Birów, Ogrodzieniec, Pustynię Błędowską.
Próbki pracy - Dom Biesiadny w Niegowie
Uczniowie klas 3pdw i 3pdp mieli okazję odbyć próbki pracy w Domu Biesiadnym w Niegowie.
W Warszawskiej Operze Kameralnej
3 października, w ramach programu „Kulturalna szkoła na Mazowszu” , nasi uczniowie uczestniczyli w wyjątkowym wydarzeniu kulturalnym – spektaklu „Uprowadzenie z Seraju – a miłość wygrywa” w wykonaniu Warszawskiej Opery Kameralnej.
Wycieczka do Racuchowego mini ZOO
Opiekunowie Integracyjnego Klubu Miłośników Koni, chcąc uczcić Dzień Chłopaka, zorganizowali wycieczkę do Racuchowego mini ZOO w Postoliskach.
Rajd pieszy na Plażę Miejską
25 września 2025 r. uczniowie klas: 8la, 7a, 3bw, 5a, 6l, 4l, 3Ha, 2-3 H wraz z wychowawcami wyruszyli na pieszy raj. Celem była wyszkowska plaża. Pogoda dopisała, humory też.
Urodziny Cypriana Norwida - inscenizacja ,,Bema pamięci żałobny rapsod"
24 września, w dniu urodzin poety urodzonego niedaleko Wyszkowa, we wsi Laskowo-Głuchy, w I LO im. C. Norwida odbyła się już 29. inscenizacja wiersza poety pt. ,,Bema pamięci żałobny rapsod". Uczestniczyli w niej nasi uczniowie z kl. VI i 2-3 H.
Rozpoczęcie roku szkolnego
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbedzie się 1 września 2025 r. o godz. 9.00
Międzyszkolny Konkurs ,,Cztery pory roku w wierszu i piosence"
Konkurs odbył się w naszej szkole 5 czerwca 2025 r. Wzięli w nim udział uczniowie z SOSW w Pułtusku, ZSS w Brańszczyku oraz nasi reprezentanci.
Dzień Dziecka 2025
Nasi nauczyciele przygotowali dla uczniów przedstawienie teatralne pt. ,,Mała Syrenka i piraci z Karaibów, czyli ośrodkowe opowieści". Było też wiele innych atrakcji.
Wycieczka na Mazury
Uczniowie odwiedzili Galindię, Kadzidłowo, Wilczy Szaniec, Świętą Lipkę i Kętrzyn.
W siedzibie zespołu MAZOWSZE
Nasi uczniowie odwiedzili dziś Centrum Folkloru Polskiego ,,Karolin" w Otrębusach.????????
W siedzibie Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Mazowsze obejrzeli spektakl ,,MAGICZNA PODRÓŻ - PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA"
Festiwal Piosenki o Zdrowiu 2025
9 maja w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik” odbył się powiatowy etap Festiwalu Piosenki o Zdrowiu, organizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Wyszkowie.
Wycieczka do Papugarnii i Muzeum Geologicznego
Uczniowie poznali wiele gatunków egzotycznych papug, a także zasady obowiązujące w papugarnii. Mieli możliwość wejść z kolorowymi ptakami w interakcje, nakarmić je oraz obserwować ich loty na hali.
Festiwal Piosenki o Zdrowiu 2025
9 maja w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik” odbył się powiatowy etap Festiwalu Piosenki o Zdrowiu, organizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Wyszkowie.
,,Jestem EKO- zdrowa Ziemia, to zdrowi ludzie"
Nasi uczniowie, 7 maja 2025 r. w Pułtusku, wzięli udział w VI edycji Międzyszkolnego Konkursu z zakresu wiedzy ekologicznej, który w tym roku odbył się pod hasłem ,,Jestem EKO- zdrowa Ziemia, to zdrowi ludzie".
Majowe święta patriotyczne
30 IV spotkaliśmy się, aby przypomnieć sobie, jakie święta będziemy celebrować na początku maja. Wysłuchaliśmy 2 patriotycznych utworów muzycznych, które wprowadziły nas w nastój świąteczny.
Kartka świąteczna od Małżonki Prezydenta
Dzisiaj otrzymaliśmy kartkę od Małżonki Prezydenta
Pani Prezydentowa wysyła z okazji świąt około 700 kartek.
Tę wykonał nasz uczeń Michał Rębowski - uczeń Szkoły Przysposabiającej do Pracy pod opieką Pani Marzenki Szulc.
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU
W przeddzień Międzynarodowego Dnia Teatru, który obchodzimy 27 marca, nasi uczniowie w Teatrze Polskim w Warszawie obejrzeli przedstawienie teatralne pt. ,,DOM OTWARTY".































