Mazowiecki Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych
25 listopada 2025 r. był bardzo ważny dla naszych pływaków.
Czekali na ten dzień i przygotowywali się cały rok, pod okiem trenerów - Agnieszki Wojtkowskiej i Sylwii Befinger. Mowa o Mazowieckim Mityngu Pływackim Olimpiad Specjalnych.
Drużyna w składzie: Oliwier Orszulak, Maja Drużba, Marcin Wąsiewicz, Wojciech Roguszewski i Marcel Szymanik wywalczyła 3 medale w tym:
- złoto 50 m stylem dowolnym - Marcel Szymanik
- srebro 50 m stylem dowolnym - Oliwier Orszulak
- brąz 25 m stylem dowolnym - Marcin Wąsiewicz - to był pierwszy start tego zawodnika bez sprzętu wspomagającego.
Jest nam niezmiernie przykro, że w dzisiejszych zawodach z przyczyn zdrowotnych nie mogła uczestniczyć Luiza Kwapień, serdecznie ją pozdrawiamy życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.











