Wróć do listy

Mazowiecki Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych

25 listopada 2025 r. był bardzo ważny dla naszych pływaków.
 Czekali na ten dzień i  przygotowywali się cały rok, pod okiem trenerów - Agnieszki Wojtkowskiej i Sylwii Befinger. Mowa o Mazowieckim Mityngu Pływackim Olimpiad Specjalnych. 
Drużyna w składzie: Oliwier Orszulak, Maja Drużba, Marcin Wąsiewicz, Wojciech Roguszewski i Marcel Szymanik wywalczyła 3 medale w tym: 
- złoto 50 m stylem dowolnym - Marcel Szymanik
- srebro 50 m stylem dowolnym  - Oliwier Orszulak
- brąz 25 m stylem dowolnym - Marcin Wąsiewicz - to był pierwszy start tego zawodnika bez sprzętu wspomagającego.
Jest nam niezmiernie przykro, że w dzisiejszych zawodach z przyczyn zdrowotnych nie mogła uczestniczyć Luiza Kwapień, serdecznie ją pozdrawiamy życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.