Na GALI wręczenia wyróżnień „Szkoła czułości, bez obojętności”
16 grudnia 2025 r. Dyrektor Edyta Jarosz oraz uczennica Agata Sędzicka wzięły udział w uroczystości, podczas której wręczono im honorowe wyróżnienia Mazowieckiej Kurator Oświaty „Szkoła czułości, bez obojętności.”
Wyróżnienie to wręczano po raz pierwszy na Mazowszu.
Otrzymało je 119 placówek oświatowych z województwa mazowieckiego.
Honorowe wyróżnienie „Szkoła czułości, bez obojętności” to unikalne przedsięwzięcie, którego celem jest docenienie szkół i placówek oświatowych za budowanie przestrzeni szacunku, odpowiedzialności i wrażliwości na potrzeby dzieci i młodzieży.
Podczas dzisiejszej gali, przedstawiciele nagrodzonych placówek odebrali wyróżnienia z rąk Wioletty Krzyżanowskiej - Mazowieckiej Kurator Oświaty.
W uroczystości uczestniczyli Posłanka na Sejm RP Dorota Łoboda, Wiceminister Edukacji Paulina Piechna-Więckiewicz, Wicewojewoda Mazowiecki Robert Sitnik, Anna Brzezińska - Członkini Zarządu Województwa Mazowieckiego, Dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dr hab. Robert Zakrzewski, Dyrektor Ośrodek Rozwoju Edukacji Andrzej Suchenek i Zastępczyni Dyrektora Biura Edukacji Miasto Stołeczne Warszawa Katarzyna Pienkowska.
Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Barbara Nowacka Ministerstwo Edukacji Narodowej i Wojewoda Mazowiecki Mariusz R. Frankowski Mazowiecki Urząd Wojewódzki.











