Wróć do listy

Niebieskie Igrzyska

24 kwietnia w ramach Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiego i polonijnego wydarzenia Niebieskie Igrzyska pokazują jak wspaniale dzieci z autyzmem i z różnymi niepełnosprawnościami mogą uczestniczyć w zajęciach sportowych i wspólnotowych. Każdy może być sportowcem i każdy ma szansę osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości, a konkurencje drużynowe służą integracji oraz rozwijaniu i wzmacnianiu więzi.
niebieskieigrzyska.pl#soswwyszkow.pl