Wróć do listy

Róże w hołdzie dla Jerzego Różyckiego

W 100. rocznicę matury Jerzego Różyckiego we wszystkich szkołach i placówkach oświatowych, prowadzonych przez Powiat Wyszkowski zasadzono 100 róż jako hołd dla jego matematycznego geniuszu i wkładu w wolność świata. Do naszego Ośrodka trafiło 20. Wspólnie z uczniami sadzili je: Pani Naczelnik Agnieszka Deptuła, Pani Dyrektor Edyta Jarosz oraz Pan Naczelnik Jerzy Ausfeld.
Wzięliśmy też udział w akcji "Lekcja z Różyckim".