Wróć do listy

ZIELONA ŚCIANA W OŚRODKU - PODZIĘKOWANIE

Pragniemy wyrazić szczere podziękowania Panu Cezaremu Podgórskiemu, właścicielowi P.H.U Uroczysko, który chętnie odpowiedział na naszą prośbę o udzielenia pomocy w realizacji projektu założenia zielonej ściany w Ośrodku Szkolno- Wychowawczym.
Pan Podgórski jest znanym wykonawcą takich projektów na terenie kraju i za granicą. W odpowiedzi na naszą prośbę odwiedził nasz Ośrodek i udzielił nam profesjonalnych wskazówek, jak zaplanować kolejne etapy pracy nad naszym projektem. Pan Cezary był tak uprzejmy i zaprosił nas do siedziby swojej firmy w Warszawie. Zostaliśmy bardzo miło przyjęci. Pan Podgórski oprowadził nas po siedzibie firmy, opowiedział o swojej pracy, przedstawił swoich pracowników. Na koniec szczodrze obdarował pędami roślin doniczkowych, ukorzenionymi sadzonkami, które użyjemy do realizacji projektu.
Dzielimy się z Państwem tą informacją, ponieważ budujące jest spotkanie z takimi życzliwymi i otwartymi ludźmi. Pragniemy dodać, że Pan Cezary Podgórski jest rodowitym wyszkowianinem.
BARDZO DZIĘKUJEMY ❤️
                                                                                                                                         Uczniowie klasy I pdp,                                                                                                                                          M.A.Stokarska, J.Niemczyk